امروز: پنج شنبه ۲۸-دی-۱۳۹۶ / الخميس 02-جماد أول-1439 / Thursday 2018-January-18

مناسبت روز
پیام سایت :

پرسشنامه ارزیابی شایستگی های سازمان یادگیرنده

پرسشنامه ارزیابی شایستگی های سازمان یادگیرنده

پرسشنامه ارزیابی شایستگی های سازمان یادگیرنده پرسشنامه ارزیابی شایستگی های سازمان یادگیرنده دسته: مدیریت
بازدید: ۱ بار
فرمت فایل: rar
حجم فایل: ۱۳ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۳

پرسشنامه ی سازمان یادگیرنده، به منظور تعیین این که آیا سازمان شما از شایستگی های یک سازمان یادگیرنده برخوردار است، به کار گرفته می شود این فایل ۳ صفحه دارد این پرسشنامه در تحقیقات و درس تئوری های مدیریت پیشرفته کاربرد دارد

قیمت فایل فقط ۱,۵۰۰ تومان

خرید پرسشنامه ارزیابی شایستگی های سازمان یادگیرنده

اگر شما مدیر یا متخصص ارشد منابع انسانی هستید، فرصت منحصر به فردی برای القای یادگیری سازمانی در اختیار دارید.شما می توانید از طریق مقایسه ی سازمان خود با فرمول یادگیری، نقاط قوت یا ضعف خود را شناسایی و به بر انگیختن یادگیری در آن کمک کنید. موقعیت شما(به عنوان مدیر یا کارشناس ارشد منابع انسانی) شبیه آن راننده ی قایق موتوری است که تیم اسکی بازان را بر روی آب به دنبال خود می کشد.

پرسشنامه ی سازمان یادگیرنده، به منظور تعیین این که آیا سازمان شما از شایستگی های یک سازمان یادگیرنده برخوردار است، به کار گرفته می شود. ابتدا سازمان (یا گروهی) را که می خواهید ارزیابی نمایید،انتخاب کنید. سپس در ستون اول، براساس این که هر جمله چقدر بیانگر واقعیت موجود در سازمان مورد نظر می باشد،امتیاز یک تا پنج را انتخاب کنید. در ستون دوم(وضع مطلوب) سازمان را بر حسب اینکه چگونه باید باشد، رتبه بندی نمایید. در نهایت از طریق جمع جبری،امتیاز های هر دو موقعیت مشخص می شود.

قیمت فایل فقط ۱,۵۰۰ تومان

خرید پرسشنامه ارزیابی شایستگی های سازمان یادگیرنده

نظر خود را بگذارید .

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کانون مهندسین نور میباشد .

نقشه سایت
قالب وردپرس