امروز: پنج شنبه ۲۸-دی-۱۳۹۶ / الخميس 02-جماد أول-1439 / Thursday 2018-January-18

مناسبت روز
پیام سایت :

مدیریت استراتژیک(اقیانوس آبی)

مدیریت استراتژیک(اقیانوس آبی)

مدیریت استراتژیک(اقیانوس آبی) مدیریت استراتژیک(اقیانوس آبی) دسته: مدیریت
بازدید: ۲ بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: ۱۸۶ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۷

استراتژی اقیانوس آبی، در واقع یعنی چگونه فضای بازاری بدون مدعی خلق کنیم که در آن رقابت معنا ندارد در واقع یعنی ایجاد یک کارآفرینی سودآور ایده ای برای ورود به بازاری سودآور بیان کرده ام که در صورت اجرا بسیار درآمد زا و سودآور است

قیمت فایل فقط ۵,۹۰۰ تومان

خرید مدیریت استراتژیک(اقیانوس آبی)

استراتژی اقیانوس آبی

“چگونه فضای بازاری بدون مدعی خلق کنیم که در آن رقابت معنا ندارد”

پارادایم رقابت در فضای کسب و کار،بر ذهن بسیاری از مدیران امروز جهان سیطره دارد. مدیران تنها راه پیروزی و موفقیت سازمان خود رادر پیشی گرفتن از رقبا و گرفتن سهم بیشتر از بازار تقاضای موجود می دانند.آزاد شدن ذهن مدیران از این پارادایم نیازمند دیگرگونه نگریستن به مفهوم استراتژی است.

نویسندگان کتاب اقیانوس آبی معتقد هستند که تنها راه پیروزی در رقابت، توقف تلاش برای پیروزی در رقابت است و به جای ورود به رقابت خونین در اقیانوس سرخ باید وارد فضای بازار نامحدود اقیانوس آبی شد و دست به خلق تقاضا زد.بازاری که در آن هنوز قواعد بازی مشخص نشده است و فرصتی برای رشد بسیار سودآور وجود دارد. در یک کلام به جای گرفتن سهم بیشتر از کیک باید به دنبال بزرگ تر کردن کیک بود.

در اینجا یک طرح جدید، یا بهتر بگویم یک اقیانوس آبی را معرفی کرده ام که در صورت اجرا توسط افراد دارای سرمایه که به دنبال ورود به بازار و ایجاد کسب و کار جدیدی هستند که در اصطلاح دست در آن زیاد نباشد، بسیار سودآور بوده و در صورت اجرا درآمد بالایی را به همراه خواهد داشت.

قیمت فایل فقط ۵,۹۰۰ تومان

خرید مدیریت استراتژیک(اقیانوس آبی)

نظر خود را بگذارید .

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کانون مهندسین نور میباشد .

نقشه سایت
قالب وردپرس